Nometnes noslēgums

Nometnes noslēgums

Nometnes noslēgums

No Comments on Nometnes noslēgums

eek

Origami veidošana, zīmēšana, gleznošana, valodu mācīšanās – to visu apguva nometnes dalībnieki nometnes 5.dienā un vakarā izklaidēja viens otru un audzinātājus ar burvīgiem priekšnesumiem. Savukārt nometnes pēdējo dienu ar atvadu spēlēm un nometnes izvērtējumu vadīja programmas Award zelta līmeņa dalībniece Zelma Sergejeva.

Nometnes dalībnieki izvērtējumā stāstīja, ka lieliski pavadīja nedēļu, priecājas par apgūtajām prasmēm un padarīto labo darbu, kā arī solās turpināt iesākto programmā Award.

Nometnes noslēgumā nometnes vadītāja Inta Kraskevičas pateicās visiem dalībniekiem, darbiniekiem un novēlēja, lai jaunieši arī turpmāk ikdienā redz, kur ir vajadzīga palīdzība – kā veciem cilvēkiem, tā vienaudžiem un visai sabiedrībai kopumā, un nekavējas palīdzēt. Ikviens nometnes dalībnieks saņēma arī pateicību par nesavtīgu un radošu ieguldījumu nometnes „Mans labais darbs” norisē projektā „Sociālajam riskam pakļauto bērnu un jauniešu integrācija Starptautiskās pašizaugsmes programmas Award aktivitātēs” identifikācijas Nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/049/002 Engurē un Apšuciemā no 26.08.2013 – 31.08.2013.

Foto: Facebook!

Skaties video par nometnes 5.dienu šeit!

Watch the video about the 5th day of the camp here!

About the author:

Tags:

Back to Top