Notiks pirmie Award vadītāju resertifikācijas kursi

Notiks pirmie Award vadītāju resertifikācijas kursi

Notiks pirmie Award vadītāju resertifikācijas kursi

Comments Off on Notiks pirmie Award vadītāju resertifikācijas kursi

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Starptautisko programmas Award Zelta biedrību, pamatojoties uz Edinburgas hercoga jauniešu starptautiskās pašiaudzināšanas programmas Award nolikuma 29.pantu, 2015.gada 27.martā rīko pirmos Award vadītāju resertifikācijas kursus. Programmas Award nolikums, ko izstrādāja Award Latvijā konsultatīvā padome un kurš 2014.gada 13.novembrī tika apstiprināts ar Valsts izglītības satura centra rīkojumu Nr.4.1-07/103, paredz to, ka ikvienam Award vadītājam ik pēc pieciem gadiem atkārtoti jāpiedalās Award vadītāju apmācību kursā, tādējādi nodrošinot, ka starptautiskā programma tiek īstenota atbilstoši jaunākajām Starptautiskā Award fonda rekomendācijām.

Award vadītāji, kuri savu sertifikātu ieguva laika posmā no 2005.gada līdz 2009.gada 23.oktobrim un kuri arī turpmāk vēlas palīdzēt jauniešiem viņu pašizaugsmes ceļā, ir aicināti pieteikties resertifikācijas kursiem līdz 13.martam. Resertifikācijas kursu laikā Award Eiropas, Vidusjūras un Arābu valstu reģiona treneri Eva Solovjova un Jānis Supe atsvaidzinās un papildinās Award vadītāju zināšanas par programmas Award būtību, pamatprincipiem un struktūru, un sniegs lietderīgus padomus par to, kā organizēt darbu.

Resertifikācijas kursi 27.martā notiks Valsts izglītības satura centrā, Strūgu ielā 4; tie sāksies plkst.13.00 un ilgs līdz plkst.17.00. Dalības maksa: 5 eiro

 Pieteikuma anketa.

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top