Turpinot tradīciju kopā veidot dāvanu

Turpinot tradīciju kopā veidot dāvanu

Turpinot tradīciju kopā veidot dāvanu

Comments Off on Turpinot tradīciju kopā veidot dāvanu

Otrajā septembra sestdienā, atsaucoties uz Valsts izglītības satura centra aicinājumu, Likteņdārzā pulcējās 47 Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award esošie un potenciālie dalībnieki, viņu vecāki un programmas Award vadītāji.

12.septembra rīta pusē, pirms talkas darbiem programmas Award dalībniekiem, viņu vecākiem un programmas Award vadītājiem bija iespēja biedrības “Baltaine” pārstāvju vadībā iesildīties un saliedēties. Talkas dalībnieki devās rotaļās un danču laikā izvingrināja ķermeni.

dejo2

Pēc stundu ilgas gatavošanās darba cēlienam, talkas dalībnieki sastapās ar Likteņdārza tehnisko direktoru, kurš iepazīstināja ar veicamajiem darbiem, pavadīja līdz darba veikšanas vietai un iedalīja darba rīkus.  Divu stundu laikā viena daļa talkas dalībnieku ravēja dobi ābeļu alejā, bet otra daļa mazākās un lielākās kaudzēs grāba rudens vēstnieces, kuras vēlāk tika nogādātas uz kalnu.

vaac

Kad iecerētie talkas darbi bija pabeigti un kopīgas maltītes laikā atgūti spēki, talkas dalībniekiem bija iespēja gidu pavadība iepazīties ar visu Likteņdārza teritoriju un tajā esošo objektu tapšanas stāstiem un simbolisko nozīmi.

kopaa3

Valsts izglītības satura centrs izsaka pateicību Lielvārdes pamatskolas Award vadītājai Ingai Blumfeldei, Annenieku pamatskolas Award vadītājai Lailai Dambei, Bikstu pamatskolas Award vadītājai Renātei Jāzepai, Mežinieku pamatskolas Award vadītājai Inetai Legzdiņai un Jaunjelgavas Award vadītājai Sandrai Rizgai  par sniegto atbalstu 7.Award talkas Likteņdārzā organizēšanā. Paldies ikvienam talkas dalībniekam par laiku un pūlēm, ko šogad veltījāt Latvijas 100.dzimšanas dienas dāvanai! Patiesi ceram ikvienu no jums Likteņdārzā sastapt arī nākošgad – 8.Award talkā!

About the author:

Back to Top