Notiks Award jauno vadītāju kursi

Notiks Award jauno vadītāju kursi

Notiks Award jauno vadītāju kursi

Comments Off on Notiks Award jauno vadītāju kursi

2015.gada 6.-7.novembrī Valsts izglītības satura centrā (Rīgā, Strūgu ielā 4) notiks Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award kursi jaunajiem Award vadītājiem. Dalībai kursos var pieteikties ikviens pilngadīgs interesents, kuram ir vēlme palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi. Īpaši aicinām pieteikties pedagogus, jauniešu centru darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

Par piedalīšanos kursos tiks izsniegts starptautiskais Award vadītāja sertifikāts un apliecība par pedagogu profesionālās pilnveides programmas „Jauniešu pašizaugsmes un profesionālo un sociālo prasmju pilnveidošanas sekmēšana” (16 stundas) apgūšanu. Kursus vadīs sertificēti Eiropas, Vidusjūras un Arābu reģiona treneri – Jānis Supe un Valentīna Pužule, darba valoda – latviešu. Dalības maksa: 10 eiro.

Pieteikšanās dalībai kursos līdz 29.oktobrim. Dalībnieku skaits grupā ierobežots!

Atbildīgā kontaktpersona par kursu norisi ir VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Katrīna Sprudzāne, e-pasts: katrina.sprudzane@visc.gov.lv

Kursu programma
Pieteikuma anketa

About the author:

Tags:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top