Amatas novadā norisināsies pieredzes apmaiņas seminārs

Amatas novadā norisināsies pieredzes apmaiņas seminārs

Comments Off on Amatas novadā norisināsies pieredzes apmaiņas seminārs

No 28. līdz 31. jūlijam Ieriķos, Amatas novadā norisināsies Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award vadītāju pieredzes apmaiņas seminārs. To organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar programmas Award zelta līmeņa dalībniekiem.
Četru dienu laikā Award vadītāji no dažādiem Latvijas novadiem, iesaistoties dažādās aktivitātēs, kas sasaucas ar programmas Award jomām – brīvprātīgo darbu, fizisko sagatavotību un prasmēm, dalīsies savā pieredzē par piedzīvoto, paveikto un sasniegto programmas Award īstenošanā. Pieredzes apmaiņa un jaunu ideju smelšanās notiks arī nelielā piedzīvojumu ceļojumā – laivu braucienā – pa Gauju, kas, iespējams, kādam būs arī jaunatklājums.

Semināra katra diena tiks īstenota tā, lai Award vadītāji gūtu iedvesmu turpmākajam darbam – baudot dabu, smejoties kopā ar citiem dalībniekiem, kā arī piedaloties radošās un interesantās nodarbībās. Īpaša vērība tiks pievērsta tam, lai Award vadītājiem būtu iespēja dalīties savā pieredzē un īpašajos noslēpumos par to, kā atbalstīt jauniešus un palīdzēt viņiem gūt labāku rezultātu, kā sadarboties komandā un kopā ar citiem Award vadītājiem palīdzēt jauniešiem sasniegt mērķus, un, protams, kā stāstīt par programmu Award dažādām mērķauditorijām. Veidojot semināra organizatori īpaši centās radīt iespēju Award vadītājiem iepazīt apkārt esošo skaistumu – gan dabu, gan kultūras mantojumu -, kas raksturo šī semināra norises vietu un arī atbalstītājus.

Organizējot šo semināru, Award zelta līmeņa dalībnieces īsteno savu sadzīvisko projektu. Par aktivitātēm pasākumā rūpēsies Alise Sainakova un Jana Kolbina (Salaspils novads), Ilva Viļuma (Skrīveru novads) un Evita Kuriga un Patrīcija Paula Kijoneka (Dobeles novads), pārliecinoties par savām organizatoriskajām spējām, enerģiju un pacietību, tāpat arī – vēlmi dot, nevis ņemt.
Raksta autore: Ilva Viļuma

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top