Piedzīvojumu ceļojumi Lejasciema apkaimē

Piedzīvojumu ceļojumi Lejasciema apkaimē

Comments Off on Piedzīvojumu ceļojumi Lejasciema apkaimē

13. augustā veiksmīgi noslēdzās mūsu programmas Award ieskaites piedzīvojumu ceļojums – divu dienu pārgājiens, kura mērķis bija iepazīties ar Lejasciema pagasta indīgajiem, aizsargājamajiem un ārstniecībā izmantojamajiem augiem. Šis bija mūsu otrais kopīgais pārgājiens; pirmais bija izmēģinājuma piedzīvojumu ceļojums, kura mērķis bija izpētīt Lejasciema pagasta gaisa kvalitāti.

Izmēģinājuma piedzīvojumu ceļojumā piedalījās seši programmas Award programmas dalībnieki – es, Līva Kampe, Endijs Puļļa, Mareks Pencis, Inese Degune un Alise Prancāne. Šis ceļojums norisinājās no 30.07 līdz 31.07.2016 un bija pirmais šāda veida pārgājiens, kurā esmu piedalījusies.

Jāsaka gan, ka otrajā, ieskaites ceļojumā, gājām vairs tikai četri dalībnieki – es, Līva, Endijs un Mareks. Taču šis pārgājiens izdevās daudz labāks, ieplānotais laiks ļoti labi sakrita art to, kurā ieradāmies norunātajos punktos, kā arī mērķis bija saplānots daudz precīzāk. Pēc ceļojuma atgriezāmies jauniešu centrā, lai noslēgtu pārgājienu ar mērķa prezentēšanu. Bijām ļoti noguruši, taču apmierināti ar paveikto. Tagad daudz labāk esam iepazinuši augu sugas, kā arī esam priecīgi par to, ka pārcietām ļoti auksto nakti teltīs.

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu grupas vadītājām – Ingai Deigelei un Annai Žīgurei, par palīdzību ceļojuma tapšanā, un mūsu uzraudzīšanu ceļojuma laikā!

Iesaku visiem doties šāda veida pārgājienos, jo viss ka ir vajadzīgs ir laba kompānija un galamērķis!

 

Linda Ļapere – programmas Award dalībniece no Lejasciema

 

About the author:

Tags:

Back to Top