2017. gada informatīvais seminārs Nr.1

2017. gada informatīvais seminārs Nr.1

2017. gada informatīvais seminārs Nr.1

Comments Off on 2017. gada informatīvais seminārs Nr.1

13.martā Valsts izglītības satura centrā notika Informatīvs seminārs Award vadītājiem. Tā ietvaros semināra dalībnieces programmas Award nacionālās koordinatores vadībā, kopā izskatot programmas Award dalībnieku un Award vadītāju anketēšanas rezultātu kopsavilkumus, ziņojumu par Award vienībām, programmas pieejamību Latvijā un statistiku par programmas Award dalībniekiem un viņu aktivitātēm, atskatījās uz paveikto 2016.gadā un apsprieda 2017.gada Valsts izglītības satura centra plānotos notikumus, kas saistīti ar programmu Award.

Reaģējot uz Award vadītāju un programmas dalībnieku ieteikumiem, semināra ietvaros tika veltīta uzmanība jautājuma, kas saistīts ar programmas Award atpazīstamības veicināšanu, izskatīšanai.

Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Evija Pelša informēja par Valsts izglītības satura centra organizēto “Labo darbu maratonu”.

Sandra Rizga, Award vadītāja Jaunjelgavā, dalījās ar pieredzi, kas gūta organizējot pasākumu “Spicā nakts Jaunjelgavā”, uz kuru parasti tiek aicinātas Award vienību komandas no visas Latvijas. Award vadītājas no Dobeles novada – Ineta Legzdiņa (Mežinieku pamatskola), Laila Dambe (Annenieku pamatskola) un Renāte Jāzepa (Bikstu pamatskola) – stāstīja par savu līdzšinējo pieredzi dažādu ar programmas Award jomām saistītu pasākumu, kas paredzēti novadā dzīvojošiem jauniešiem, organizēšanu un īstenošanu. Valentīna Pužule, Award vadītāja Balvu Valsts ģimnāzijā, iepazīstināja ar akciju “Simtozolu meži simtgadu Latvijai!”. Informācija par akciju atrodama www.simtozolumezi.lv

Laikā, kas atvēlēts dažādu Award vadītājiem aktuālu jautājumu izskatīšanai: tika meklētas atbildes uz jautājumiem par to, kāda rakstura un cik lieli finansiāli izdevumi rodas programmas Award īstenošanas laikā; tāpat Award vadītājas dalījās pieredzē par to, kā viņu Award vienības ir organizējušas piedzīvojumu ceļojumus – kā tika izvēlētas ceļojumu norises vietas un kā piesaistīti piedzīvojumu ceļojumu novērtētāji.

Pārskats par programmas Award darbību Latvijā 2016.gadā

Programmas Award pasākumi 2017.gadā

Programmas Award atpazīstamības veicināšana

“Labo darbu maratons”

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top