Iespēja pieteikties dalībai piedzīvojumu ceļojumu apmācību nometnē

Iespēja pieteikties dalībai piedzīvojumu ceļojumu apmācību nometnē

Iespēja pieteikties dalībai piedzīvojumu ceļojumu apmācību nometnē

Comments Off on Iespēja pieteikties dalībai piedzīvojumu ceļojumu apmācību nometnē

2017.gada 28.aprīlī – 1.maijā Valsts izglītības satura centrs Lielvārdes pamatskolā (Lielvārdē, Avotu ielā 2) organizē Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award piedzīvojumu ceļojumu apmācību nometni. Kopumā 60 jauniešiem – esošajiem programmas Award bronzas, sudraba vai zelta līmeņa dalībniekiem – tiks dota iespēja piedalīties četru dienu nometnē, kuras ietvaros varēs gūt zināšanas un prasmes, kas turpmāk noderēs ieskaites piedzīvojumu ceļojumu plānošanai un drošai laika pavadīšanai brīvā dabā.

Apmācību nometnes programma

Lai nometnes dalībnieki gūtu pieredzi, kas līdzīga nakšņošanai teltī, gultasvietas netiek nodrošinātas, tādēļ nometnes dalībnieki un viņu vecāki tiek aicināti savlaicīgi parūpēties par matračiem, guļammaisiem un citām komforta lietām, kas padarīs gulēšu uz grīdas ērtāku.

Pieturēsimies pie pārliecības, ka vislabāk ir mācīties caur aktīvu darbošanos, tādēļ trešās apmācību dienas lielāko daļu pavadīsim svaigā gaisā. Šajā dienā katram apmācību dalībniekam savā mugursomā būs jāņem lietas, kas būs vajadzīgas pārgājiena laikā gan individuālām, gan grupas vajadzībām. Atšķirībā no pārējām dienām, kad ēdināšanu nodrošinās ēdināšanas uzņēmums, trešās dienas pusdienas katra grupa gatavos pati. Ja uzskatāt par vajadzīgu, lūdzam, savlaicīgi veikt poti pret ērču encefalītu.

Dalības maksa: 60 eiro (šajā summā nav iekļauti dalībnieka transporta izdevumi!)

Lai pieteiktos dalībai apmācību nometnē, līdz 2017.gada 4.aprīlim jāaizpilda un jāiesniedz elektroniskā veidlapa: https://goo.gl/forms/H3XG3Z2YcsZq6bau1

About the author:

Tags:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top