Skrējiens ar mērķi

Skrējiens ar mērķi

Skrējiens ar mērķi

Comments Off on Skrējiens ar mērķi

14. maijā Rīgas Lattelecom maratona ietvaros notika Valsts izglītības satura centra organizētais pasākums “Skrien ar mērķi!”. Saulainajā svētdienā Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award vārdu Rīgas ielās nesa Award skrējēju komanda, kuru šogad veidoja 33 dalībnieki – programmas Award dalībnieki un Award vadītāji no Auces, Gulbenes, Jaunjelgavas un Dobeles novada.

Gandrīz katrs piektais programmas Award dalībnieks savu fiziskās sagatavotības jomas individuālo mērķi saista ar kādu no skriešanas disciplīnām. Dažiem jauniešiem ir svarīgi sasniegt personisko rekordu sprintā, bet citi pievēršas garo distanču skriešanai. Raugoties uz šo situāciju, tika pieņemts lēmums pirmo reizi programmas Award Latvija pastāvēšanas vēsturē izveidot vienotu Award skrējēju komandu, kas pulcinātu gan tos, kas maratona dienā tieksies sasniegt savu individuālo mērķi, gan skrējējus – atbalstītājus. Programmas Award fiziskās sagatavotības jomu simbolizē dzeltenā krāsa, tādēļ arī komandas krekliņi izvēlēti atbilstošā tonī.

Pirms maratona starta visi komandas dalībnieki – gan 6 km, gan 10 km distances skrējēji – pulcējās viesnīcā “Radi un Draugi”, kur kopā pildīja iesildīšanās aktivitātes. Tūlīt pēc tam septiņi drosmīgie 10 km skrējēji tika pavadīti līdz starta vietai. Atgriežoties no 10 kilometru skrējiena, sajūsminātie dalībnieki jau izteica savus plānus nākamajā gadā piedalīties Rīgas maratona 21 km distancē.

Arī visi 6 km skrējēji veiksmīgi pievarēja izvēlēto distanci. Pirmā finišēja Krista Siliņa, Edinburgas hercoga starptautiskā zelta apbalvojuma ieguvēja no Jaunjelgavas vidusskolas Award vienības. Krista atklāja, ka karstumā skriet bija grūti, bet palīdzēja uzmundrinātāji un muzicētāji skriešanas trases punktos.

Skrējēju vidū bija 3 tādi programmas Award dalībnieki – 1 zelta līmeņa dalībniece no Mežinieku pamatskolas, 1 bronza līmeņa dalībniece no Auces vidusskolas un 1 bronza līmeņa dalībniece no Lejasciema jauniešu centra “Pulss”, kuri sasniedza vai daļēji izpildīja savu fiziskās sagatavotības mērķi. Apsveicam viņus, kā arī pārējos programmas Award dalībniekus, Award vadītājus un programmas Award nacionālo koordinatori Katrīnu Sprudzāni, kuri noskrēja kādu no maratona distancēm!

Paldies pasākuma atbalstītājiem: SIA Anglijas Daugavas Vanagu fonda viesnīcai “Radi un draugi”, reklāmas un digitālās drukas uzņēmumam “Digitālā Pele” par saulainajiem skrējēju krekliņiem, kā arī BritCham Charity Fund par finansiālo atbalstu un Lielbritānijas vēstniecībai Rīgā par iespēju piedalīties maratona iesildīšanas pasākumā š.g. 7.aprīlī.

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top