11. APBALVOŠANAS CEREMONIJA

11. APBALVOŠANAS CEREMONIJA

Comments Off on 11. APBALVOŠANAS CEREMONIJA

2017. gada 1. decembrī plkst. 14.00 atjaunotās VEF Kultūras pils Kamerzālē jau 11. reizi Latvijā notiks Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, ko rīko Valsts izglītības satura centrs (VISC).

Šogad programmas Award apbalvojumu saņems 53 jaunieši no dažādām Latvijas vietām – Rīgas, Aknīstes, Auces, Dobeles, Gulbenes, Kandavas, Lielvārdes, Ogres, Rojas un Valkas novada. Tie ir jaunieši, kuri pilnībā pabeiguši pašu izstrādātās bronzas, sudraba vai zelta individuālās izaugsmes programmas un tādējādi sasnieguši individuālos mērķus. Visi programmā iesaistītie jaunieši veikuši brīvprātīgo darbu, veltījuši laiku fiziskām aktivitātēm, apguvuši vai pilnveidojuši kādu prasmi, kā arī devušies piedzīvojumu ceļojumā.

Uz apbalvošanas pasākumu ir aicināti apbalvojumu saņēmēju tuvinieki un labvēļi, izglītības iestāžu un jauniešu centru, kuros tiek īstenota programma Award, kā arī personas, kuras ir apmeklējušas Award jauno vadītāju apmācības.

Ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 13:30 līdz 13:50

Pasākuma svinīgā daļa sāksies plkst. 14:00

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top