Notiks Award jauno vadītāju apmācības

Notiks Award jauno vadītāju apmācības

Comments Off on Notiks Award jauno vadītāju apmācības

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Starptautiskās programmas Award zelta biedrību 2018.gada 30.-31.janvārī un 2018.gada 27.-28.februārī organizē Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award jauno vadītāju apmācības.

Mērķauditorija: izglītības iestāžu darbinieki (pedagogi, psihologi, karjeras konsultanti, sociālie pedagogi utt.), jauniešu centru darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, pilngadīgie nevalstisko organizāciju (biedrību un nodibinājumu) pārstāvji un personas, kas saņēmušas bronzas, sudraba vai zelta Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu.

Par piedalīšanos apmācībās tiks izsniegts starptautiskais Award vadītāja sertifikāts un Valsts izglītības satura centra apliecība par pedagogu profesionālās pilnveides programmas „Jauniešu pašizaugsmes un profesionālo un sociālo prasmju pilnveidošanas sekmēšana” (16 stundas) apgūšanu.

Norises vieta:

  • Apmācības 2018.gada 30.-31.janvārī notiks Rēzeknes 5.vidusskolā, Rūpnīcas ielā 11.
  • Apmācības 2018.gada 27.-28.februārī notiks Valsts izglītības satura centrā, Strūgu ielā 4, Rīgā.

Darba valoda: latviešu

Dalības maksa: Saskaņā ar Ministru kabineta 2013.gada 17.septembra noteikumiem Nr.851 „Valsts izglītības satura centra maksas pakalpojumu cenrādis” dalības maksa vienai personai – 26,88 eiro. Informācija par dalības maksas pārskaitīšanu tiks nosūtīta apmācību dalībniekiem pēc grupu nokomplektēšanas. Dalības maksā nav iekļauti dalībnieku transporta, ēdināšanas un nakšņošanas izdevumi!

Pieteikšanās:

  • Janvāra apmācību grupa tiek komplektēta līdz 19.janvāra plkst.17.00.
  • Februāra apmācību grupa tiek komplektēta līdz 16.februāra plkst.17.00.

Kontaktpersona: Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā eksperte Katrīna Sprudzāne: katrina.sprudzane@visc.gov.lv

Apmācību programma
Pieteikuma anketa

About the author:

Tags:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top