Notiks 10. Award talka

Notiks 10. Award talka

Comments Off on Notiks 10. Award talka

Valsts izglītības satura centrs 8. septembrī jau desmito reizi organizē Award talku Likteņdārzā, uz kuru aicināti The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia vienību pārstāvji – jaunieši, kuri pilda savas individuālās izaugsmes programmas un tiecas uz pašu izvirzīto mērķu sasniegšanu, un viņu Award vadītāji.

Šogad Latvijas simtgades svinību kalendārā iekļautās Award talkas dalībnieki sagatavos ziemas miegam Likteņdārza kokus un darbosies Kokneses fonda organizētās Ābolu balles ietvaros, kur palīdzēs vārīt ābolu ievārījumu un spiest sulu.

Award talka Likteņdārzā sasaucas ar vienu no Award jomām – brīvprātīgo darbu. Šis rudens pasākums ir iespēja jauniešiem un Award īstenotājiem no dažādām Latvijas vietām atrauties no individuālo programmu izpildes, lai satiktos, savstarpēji iepazītos un vienotos kopīgā darbā.

Ineta Legzdiņa, Award vadītāja Mežinieku pamatskolā: “2008. gadā es piedalījos pirmajā Award rudens talkā. Šogad šī būs jau sestā talka, kurā es un jaunieši no Dobeles piedalāmies. Kādēļ mēs piedalāmies? Jo Mežinieku pamatskola veido Latviju, Award veido Latviju, un Likteņdārzs ir mūsu kopīga dāvana Latvijai. Vienmēr aicinu jauniešus, jo talka Likteņdārzā tā ir iespēja veikt brīvprātīgo darbu un gūt no tā gandarījumu, iepazīt vēsturi, kultūru un dabu.”

 

The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia īsteno Valsts izglītības satura centra licencētās skolas, jauniešu centri, novadu domes un biedrības. Ikvienam jaunietim (vecumā no 14 – 24 gadiem), kurš vēlas iegūt The Duke of Edinburgh’s International Award (Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu), ir jāizveido individuāla izaugsmes programma, kuru veido četras jomas – brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums -, bet zelta līmenī papildus četrām pamatjomām ir jāizstrādā un jarealizē projekts. Bronzas, sudraba vai zelta Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu īpašā apbalvošanas pasākumā saņem tie, kas ir sasnieguši visus pašu izvirzītos mērķus.

Informāciju sagatavoja:

Katrīna Sprudzāne

Valsts izglītības satura centra vecākā referente

Tālr.: 67350959, e-pasts: katrina.sprudzane@visc.gov.lv

About the author:

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top