Latvijā

 

Award vienības ir tās organizācijas – skolas, jauniešu centri, domes, biedrības – , kuras ir noslēgušas ar Valsts izglītības satura centru īpašu sadarbības līgumu par Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programmas Award īstenošanu. Award vienības statusu var iegūt ikviena organizācija, kurā strādā persona, kurai ir derīga Award vadītāja apliecība. Šobrīd Award vienības darbojas 23 pašvaldībās:

PAŠVALDĪBAORGANIZĀCIJAAWARD VADĪTĀJSAWARD VADĪTĀJA KONTAKTI
Aizkraukles novadsAizrakukles novada pašvaldībaAiva Ladušaaiva.ladusa@aizkraukle.lv
Aizkraukles novadsAizkraukles novada vidusskolaŽanna Murahinazanna_m@inbox.lv
Aknīstes novadsAknīstes Bērnu un jauniešu centrsEvija Ķiķēnaakn.bjc.evija@inbox.lv
Aknīstes novadsAknīstes vidusskolaSarmīte Buholcesarmitebuholce@gmail.com
Alsungas novadsBiedrība "Suitu kultūras mantojums"Ilze Poriķeilze.porike@inbox.lv
Alūksnes novadsBejas pamatskolaLidija Steberelidijastebere@inbox.lv
Alūksnes novadsErnsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijaInese Ločmeleineselocmele99@inbox.lv
Amatas novadsAmatas pamatskolaInese Graudiņa-Zalakagraudinai@inbox.lv
Auces novadsAuces vidusskolaLinda Vežukalindavezuka@gmail.com
Babītes novadsBabītes vidusskolaLīga Rutuleliga.rutule@bvsk.lv
Balvu novadsBalvu Valsts ģimnāzijaValentīna Pužulevalentina.puzule@hotmail.com
Dobeles novadsAnnenieku pamatskolaLaila Dambedambelaila@inbox.lv
Dobeles novadsBikstu pamatskolaRenāte Jāzeparenateja@inbox.lv
Dobeles novadsMežinieku pamatskolaIneta Legzdiņalegzdina-ineta@inbox.lv
Gulbenes novadsLejasciema jauniešu centrs "Pulss"Anna Žīgureanna.zigure@gulbene.lv
Jaunjelgavas novadsJaunjelgavas vidusskolaSandra Rizgasandra.rizga@jaunjelgava.lv
Jaunpils novadsJaunpils vidusskolaAnita Marčinkusanita.marcinkus@inbox.lv
Jelgavas novadsAizupes pamatskolaAļona Nazarovaalona.nazarova@gmail.com
Kandavas novadsKandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"Ieva Ozoliņajcnagla@inbox.lv
Lielvārdes novadsLielvārdes pamatskolaInga Blumfeldeingablum@inbox.lv
Ogres novadsTaurupes pamatskolaLigita Millereligita.millere@inbox.lv
Ogres novadsJauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociālās uzņēmējdarbības centrs "O ISTABA"Lāsma Cimerelasmacim@inbox.lv
Ozolnieku novadsOzolnieku vidusskolaSanta Tuhermasanta.tuherma@ozolnieki.lv
RēzekneRēzeknes 5.vidusskolaIveta Gaileiveta-g@inbox.lv
RīgaInternational School of RigaSusan Sa Nogueira sue.sanogueira@isriga.lv
RīgaRīgas Ostvalda vidusskolaDaina Jakobsonedarbalapas@inbox.lv
RīgaRīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumsLaila GabrāneLaila.gabrane@rtrit.lv
RīgaRīgas Valsts vācu ģimnāzijaDaina Romanovskadaina.romanovska@gmail.com 
Rīga/VentspilsBiedrība "Starptautiskās programmas Award Zelta biedrība"Dārta Ošeniecedartaoseniece@gmail.com
Rojas novadsRojupes Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs "Varavīksne"Māra Folkmanemara_ff@inbox.lv
Salaspils novadsSalaspils novada domeLinda Barišņikovalinda.barisnikova@salaspils.lv
Skrīveru novadsAndreja Upīša Skrīveru vidusskolaLigita Miezīteligita992@inbox.lv
Valkas novadsValkas novada Bērnu un jauniešu centrs "Mice"Tija Bērtiņatijonis@inbox.lv

Pēdējo reizi atjaunots 27.04.2017

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top