Vadītāju saraksts

NOVADSORGANIZĀCIJAAWARD VADĪTĀJSAWARD VADĪTĀJA KONTAKTI
Aglonas novadsAglonas novada domeDžeina Valainedzeinakampane@inbox.lv
Aglonas novadsPriežmalas pamatskola Anita Reščenkoanitaaglona@inbox.lv
Aizkraukles novadsAizkraukles novada pašvaldībaInga RamaneInga.Ramane@aizkraukle.lv
Aizkraukles novadsAizkraukles novada pašvaldībaAiva Ladušaaiva.smelcere@inbox.lv
Aizkraukles novadsAizkraukles novada vidusskolaŽanna Murahinazanna_m@inbox.lv
Aknīstes novadsAknīstes Bērnu un jauniešu centrsEvija Ķiķēnaakn.bjc.evija@inbox.lv
Aknīstes novadsAknīstes vidusskolaSarmīte Buholcesarmitebuholce@gmail.com
Alsungas novadsBiedrība "Suitu kultūras mantojums"Ilze Poriķeilze.porike@inbox.lv
Alūksnes novadsLidija Steberelidijastebere@inbox.lv
Alūksnes novadsErnsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijaInese Ločmeleineselocmele99@inbox.lv
Amatas novadsAmatas pamatskolaInese Graudiņa-Zalakagraudinai@inbox.lv
Amatas novadsSkujenes pamatskolaIlona Sopule-Žēperesilona3@inbox.lv
Auces novadsAuces vidusskolaLinda Vežukalindavezuka@gmail.com
Ādažu novadsĀdažu vidusskolaInese Laubenbahainese.laubenbaha@gmail.com
Babītes novadsBabītes vidusskolaLīga Rutuleliga.rutule@bvsk.lv
Babītes novadsBabītes vidusskolaOlga Bušaolga.busa@bvsk.lv
Balvu novadsBalvu Valsts ģimnāzijaValentīna Pužulevalentina.puzule@hotmail.com
Bauskas novadsBauskas Bērnu un jauniešu centrsKatrīna Rimševicakatronakerolaina@inbox.lv
Carnikavas novadsBiedrība "DUEsport"Alise Timermane-Legzdiņaduesport@inbox.lv
Cesvaines novadsCesvaines novada Bērnu un jauniešu centrsInga Bekasovainga.bekasova@cesvaine.lv
Ciblas novadsCiblas novada pašvaldībaJekaterina Fjodorovaeagle87@inbox.lv
Dagdas novadsAndrupenes Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrsTaisija Šangeletaisijasangele@inbox.lv
Dagdas novadsLatvijas Sarkanā krusta Šķaunes nodaļaSandra Drozdovasandra19672@inbox.lv
Dagdas novadsAndzeļu Jauniešu centrs "OrhidejasS"Anna Sevastjanovaslait@inbox.lv
DaugavpilsDaugavpils Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"Santa Upītesantaupite4@inbox.lv
DaugavpilsDaugavpils Būvniecības tehnikumsViktorija Kundziņa-Ružavkj1503@gmail.com
DaugavpilsDaugavpils pilsētas 11.pamatskolaIlona Kokinailona_kokina@inbox.lv
Daugavpils Daugavpils 10.vidusskolaNatālija Kudiņakelly_17@inbox.lv
Daugavpils novadsDubnas pagasta pārvaldeEgita Birkmaneega11@inbox.lv
Daugavpils novadsVaboles vidusskolaKristīne Kucinakristinerm@inbox.lv
Dobeles novadsMežinieku pamatskolaIneta Legzdiņalegzdina-ineta@inbox.lv
Dobeles novadsMežinieku pamatskolaLaura Janševskanestle06@inbox.lv
Dobeles novadsAnnenieku pamatskolaLaila Dambedambelaila@inbox.lv
Dobeles novadsBikstu pamatskolaRenāte Jāzeparenateja@inbox.lv
Gulbenes novadsGulbenes novada jauniešu centrs "Bāze"Valters Svetlovsvalterssvetlovs@gmail.com
Gulbenes novadsLejasciema jauniešu centrs "Pulss"Ralfs Siliņšpulss@gulbene.lv
Gulbenes novadsLejasciema jauniešu centrs "Pulss"Anna Žīgureanna.zigure@gulbene.lv
Gulbenes novadsGulbenes novada valsts ģimnāzijaArta Katanearta.berzina@inbox.lv
Gulbenes novadsGulbenes novada valsts ģimnāzijaBaiba Ozoliņa-Maltavniecebaibukso@inbox.lv
Iecavas novadsIecavas novada domeIvars Jurbergsivars.jurbergs@iecava.lv
Ilūkstes novadsBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskolaSandra Vaitkevičasandra.vaitkevica@inbox.lv
Jaunjelgavas novadsJaunjelgavas vidusskolaSandra Rizgasandra.rizga@jaunjelgava.lv
Jaunjelgavas novads/RīgaLoreta Vārpaloreta.varpa@inbox.lv
Jaunjelgavas novads/RīgaJurita Agneta Matusevičajuritaagneta@inbox.lv
Jaunpils novadsJaunpils vidusskolaAnita Marčinkusanita.marcinkus@inbox.lv
JelgavaJelgavas sociālo lietu pārvaldeInga Ānainga.ana@soc.jelgava.lv
JelgavaJelgavas 4.vidusskolaAija Pridāneaija_pridane@inbox.lv
Jelgavas novadsAizupes pamatskolaAļona Nazarovaalona.nazarova@gmail.com
JēkabpilsJēkabpils pilsētas pašvaldībaIeva Gādmaneieva.gadmane@jekabpils.lv
JēkabpilsJēkabpils Bērnu un jauniešu centrsElīna Puķeelina.puke@gmail.com
JūrmalaJūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolaDaila Labrencemezmalasvsk@edu.jurmala.lv
Kandavas novadsKandavas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs “Nagla”Ieva Ozoliņajcnagla@inbox.lv
Krustpils novadsMežāres pamatskolaIlona Golovcevailona.golovceva@krustpils.lv
Kuldīgas novadsKuldīgas 2.vidusskolaArvis Sprudearvis.sprude@inbox.lv
Ķeguma novadsĶeguma novada domeAntra Bindeantra.binde@kegums.lv
Lielvārdes novadsLielvārdes pamatskolaInga Blumfeldeingablum@inbox.lv
Lielvārdes novadsStella Blumfeldestella.blumfelde@inbox.lv
Līvānu novadsLīvānu Bērnu un jauniešu centrsMarika Rudzīte-Griķemarika@argaumi.lv
Līvānu novadsLīvānu Bērnu un jauniešu centrsZane Praņevskazane.pranevska@livani.lv
Ludzas novadsLudzas novada Bērnu un jauniešu centrsDaina Novikadaina.novika@gmail.com
Ludzas novadsLudzas novada Bērnu un jauniešu centrsLigita Karveleligita.karvele@gmail.com
Ludzas novadsJ.Soikāna Ludzas mākslas skolaSandra Vorkalemaksla@ludza.lv
Madonas novadsMadonas pilsētas 2.vidusskolaJeļena Safonovasosedka@tvnet.lv
Madonas novadsBiedrība "Roku rokā"Dace Dzilnadasniss@inbox.lv
Mārupes novadsDagnija Kalvānedagnijak@inbox.lv
Nīcas novadsNīcas novada domeKristīne Kopštālekristine.kopstale@nica.lv
Ogres novadsOgres novada Jauniešu iniciatīvu centrsDiāna Bartušauskadiana.bartusauska@gmail.com
Ogres novadsTaurupes pamatskolaLigita Millereligita.millere@inbox.lv
Ogres novadsBiedrība "Dzīvā ideja"Žanna Kalvezanna.kalve@inbox.lv
Ogres novadsOgres tehnikumsArmanda Auziņaarmanda.auzina@ovt.lv
Ogres novadsBiedrība "O ISTABA"Lāsma Cimerelasmacim@inbox.lv
Ozolnieku novadsOzolnieku novada pašvaldībaSanta Tuhermasanta.tuherma@ozolnieki.lv
Ozolnieku novadsSalgales pamatskolaIlze Saulājailze.saulaja@gmail.com
Ozolnieku novadsOzolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrsSintija Cišasintija.cisa@ozolnieki.lv
Preiļu novadsPreiļu 1.vidusskolaLaila Vibornālaila.viborna@inbox.lv
Priekules novadsPriekules vidusskolaZane Deviņazane.vaza@gmail.com
Priekuļu novadsPriekuļu tehnikumsPaulīna Sukarukapaulas@inbox.lv
RēzekneRēzeknes 5.vidusskolaIveta Gaileiveta-g@inbox.lv
RēzekneRēzeknes novada pašvaldībaJānis Šaudiņšjanis.saudins@saskarsme.lv
RēzekneRēzeknes 5.vidusskolaMāris Lukjanovsmarks-pols@inbox.lv
RēzekneRēzeknes 5.vidusskolaRuta Geidāneruta.geidane@inbox.lv
Rēzeknes novadsBiedrība “EDEDE”Elvita Kotāneelvita.kotane@inbox.lv
Rēzeknes novadsKaunatas vidusskolaInāra Paramonovarinara@inbox.lv
Rēzeknes novadsKaunatas vidusskolaIngrīda Ūzulāneingrida.uzulane@inbox.lv
Rēzeknes novadsSilmalas pagasta pārvalde Snežana Suharevasnezana_s@inbox.lv
Riebiņu novadsRiebiņu vidusskolaMarta Račkomartaracko@inbox.lv
RīgaLatvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrsBaiba Vanagabaiba.vanaga@diakonija.lv
RīgaLatvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrsSanita Glaudānesanitaglaudane@inbox.lv
RīgaLatvijas Pašvaldību savienībaZane Začevazane.zaceva@lps.lv
RīgaStarptautiskās programmas Award Zelta biedrībaJānis Supesupejanis@gmail.com
RīgaProfesionālā foto skolaJānis Piparspipars@latnet.lv
RīgaRīgas Ostvalda vidusskolaDaina Jakobsonedarbalapas@inbox.lv
RīgaRīgas Ostvalda vidusskolaDiāna Bondarevadiabond18@inbox.lv
RīgaRīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrsLiene Piķeliene.pike@sosbca.lv
RīgaRīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrsInga Pudāneinga.pudane@sosbca.lv
RīgaRīgas Teikas vidusskolaDace Lācelacedace@inbox.lv
RīgaRīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumsLīva Leimaneliva.leimane@rtrit.lv
RīgaRīgas Valsts tehnikumsSolveiga Keisteresolveiga.keistere@rvt.lv
RīgaRīgas Valsts vācu ģimnāzijaDaina Romanovskadaina.romanovska@gmail.com 
RīgaRīgas Zolitūdes ģimnāzijaLudmila Romanovaludmilaromanova2010@gmail.com
RīgaRīgas Zolitūdes ģimnāzijaJeļena Petrova-Milihapetrova_milih@inbox.lv
RīgaRīgas Zolitūdes ģimnāzijaJevgeņija Mironovamironova@zb.lv
RīgaRīgas Zolitūdes ģimnāzijaĻubova Volkovalubovavolkova@inbox.lv
RīgaLinda Ostrovskalinda.ostrovska@inbox.lv
RīgaGuntars Pužulisguntars.puzulis@hotmail.com
RīgaLāsma Ribelasma-ribe@inbox.lv
RīgaLiene Celmiņacelmina.liene@gmail.com
RīgaVilmārs Vītoliņšvilmarsvitolins@inbox.lv
RīgaKristaps Smiltniekskristaps.smiltnieks@gmail.com
RīgaStarptautiskās programmas Award Zelta biedrībaDārta Ošeniecedartaoseniece@gmail.com
Rojas novadsRojas novada multifunkcionālais centrs "Strops"Lienīte Voronovalienitevoronova@inbox.lv
Rojas novadsRojupes Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs "Varavīksne"Māra Folkmanemara.ff@inbox.lv
Ropažu novadsRopažu novada pašvaldība, Ropažu vidusskolaIlvars Ieviņšilvars.ievins@ropazi.lv
Rugāju novadsRugāju novada vidusskolaAnita Stalidzāneanitastalidzane@inbox.lv
Siguldas novadsSiguldas novada Jaunrades namsSabīne Birzniecesabine.birzniece@sigulda.lv
Skrīveru novadsAndreja Upīša Skrīveru vidusskolaLelde Salzemniecelelde.salzemniece@gmail.com
Skrīveru novadsAndreja Upīša Skrīveru vidusskolaLigita Miezīteligita992@inbox.lv
Skrīveru novadsInguna Juhņevičajinguna@inbox.lv
Smiltenes novadsSmiltenes vidusskolaInga Deigeleprojekti.scv@inbox.lv
Stopiņu novadsUlbrokas vidusskolaEdgars Strodsedgars.strods@u-vsk.lv
Stopiņu novadsUlbrokas vidusskolaLaila Gabrānelaila.gabrane@gmail.com
Strenču novadsStrenču novada vidusskolaDace Gaigaladace.gaigala@strencunovads.lv
Strenču novadsStrenču novada vidusskolaBarbara Dauvartesknarf@inbox.lv
Talsu novadsTalsu novada Bērnu un jauniešu centrsLīva Maķeliva.make@talsi.lv
Talsu novads Jana Kašlajajanakaslaja@inbox.lv
Tukuma novadsTumes vidusskolaAgnese Čamaneagnesecamane@gmail.com
Tukuma novadsZemgales vidusskolaZane Brečazane.breca@gmail.com
Valkas novadsValkas Bērnu un jauniešu centrs "Mice"Tija Bērtiņatijonis@inbox.lv; bjc@valka.lv
Varakļānu novadsVarakļānu bērnu un jauniešu centrs “Aplis”Lienīte Patmalniece-Kondratovičal.patmalniece@gmail.com

Pēdējo reizi atjaunots 20.02.2018

Saņem jaunākās Award ziņas:

Back to Top